Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03. maj
18:15
Bagterp IF
Brønderslev IF (1)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Fortuna Hjørring
IF Skjold Sæby/Voersaa IF
U9 Piger B (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 160
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Bagterp IF
Skagen IK
U9 Piger B (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 160
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Bagterp IF (2)
Hjørring IF (1)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 209
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Lundergård IU (2)
TSI/Stenum
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 209
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Lundergård IU (1)
Hjørring IF (2)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 210
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Vraa/Børglum IF (2)
Bagterp IF (1)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 210
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
Skibsby-Højene IF (1)
V. Hjermitslev B
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 210
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
Skibsby-Højene IF (4)
Team Horne-Hirtshals (1)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 210
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
Vraa/Børglum IF (1)
Skibsby-Højene IF (3)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 209
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
Team Horne-Hirtshals (2)
Skibsby-Højene IF (2)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 209
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Skibsby-Højene IF (2)
Lundergård IU (2)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 209
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Hjørring IF (1)
Vraa/Børglum IF (1)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 209
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Team Horne-Hirtshals (1)
Vraa/Børglum IF (2)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 210
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Hjørring IF (2)
Skibsby-Højene IF (1)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 210
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:40
IF Skjold Sæby/Voersaa IF
Dronninglund IF
U9 Piger B (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 160
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:40
Skagen IK
Fortuna Hjørring
U9 Piger B (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 160
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:45
Bagterp IF (1)
Skibsby-Højene IF (4)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 210
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:45
V. Hjermitslev B
Lundergård IU (1)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 210
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:45
TSI/Stenum
Team Horne-Hirtshals (2)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 209
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:45
Skibsby-Højene IF (3)
Bagterp IF (2)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 209
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Hjørring IF (1)
Skibsby-Højene IF (3)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 209
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Lundergård IU (2)
Team Horne-Hirtshals (2)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 209
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Hjørring IF (2)
V. Hjermitslev B
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 210
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Vraa/Børglum IF (2)
Skibsby-Højene IF (4)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 210
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Bagterp IF
Nibe B
U12 Drenge A2 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 58
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
Bagterp IF (1)
Team Horne-Hirtshals (1)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 210
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
Skibsby-Højene IF (1)
Lundergård IU (1)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 210
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
TSI/Stenum
Skibsby-Højene IF (2)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 209
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
Vraa/Børglum IF (1)
Bagterp IF (2)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 209
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:20
Dronninglund IF
Bagterp IF
U9 Piger B (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 160
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Bagterp IF (1)
Frederikshavn fI
U8 Drenge B (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 179
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Dronninglund IF
Skagen IK
U8 Drenge B (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 179
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
Frederikshavn fI
Dronninglund IF
U8 Drenge B (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 179
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
Skagen IK
Bagterp IF (1)
U8 Drenge B (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 179
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Bagterp IF (1)
Vraa/Børglum IF
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Bagterp IF (2)
Try/Thorshøj B (3)
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Bagterp IF
Øster Han Herred
U14 Piger Liga 4 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 941
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Hjørring FK
Frederikshavn fI
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 741
|
|||||||||||||||||||
09. maj
18:30
Bagterp IF (2)
Hjørring AIK Frem
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 99
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
Hjørring FK
Team Østvendsyssel
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 521
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Hjørring FK
Brønderslev IF
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 741
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Bagterp IF
Sindal IF
U11 Drenge C/Beg. (13) 8:8 Hverdag - Forår 2024 Pulje 88
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:30
Bagterp IF
Skibsby-Højene IF (2)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
Bagterp IF
Jerslev/Sterup IF
U12 Piger C/Beg. (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 53
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Hjørring FK
Team Østvendsyssel
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 721
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Bagterp IF
Frederikshavn fI
U11 Drenge B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 79
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Bagterp IF (1)
Understed IF
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Bagterp IF (2)
Østervraa IF
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Hjørring FK
Vejgaard B
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 321
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Bagterp IF
IF Skjold Sæby
U11 Drenge C/Beg. (13) 8:8 Hverdag - Forår 2024 Pulje 88
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
Bagterp IF
Hjallerup IF
U12 Drenge B (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 60
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Bagterp IF (2)
Tårs/Ugilt IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 99
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:30
Hjørring FK
Randers Freja
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 611
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Hjørring FK
Bangsbo Freja
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 551
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Bagterp IF (1)
Jerslev/Sterup IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 100
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Bagterp IF
Fortuna Hjørring
U10 Piger A (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
Fortuna Hjørring
Brønderslev IF
U10 Piger A (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Bagterp IF
Fortuna Hjørring
U14 Piger Liga 4 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 941
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:20
Brønderslev IF
Bagterp IF
U10 Piger A (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Bagterp IF (2)
Strandby-Elling-Nielstrup IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 99
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Nørresundby FB
Lundergård IU
U9 Drenge A2 (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
B52/Aalborg
Bagterp IF
U9 Drenge A2 (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:40
Bagterp IF
Nørresundby FB
U9 Drenge A2 (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:40
Lundergård IU
B52/Aalborg
U9 Drenge A2 (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Bagterp IF
FK Alliancen
U12 Drenge A2 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 58
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Bagterp IF
Brønderslev IF (2)
U11 Drenge B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 79
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Hjørring FK
Team Horne Hirtshals
U17 Drenge Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 411
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Bagterp IF
Oversidder
U12 Piger C/Beg. (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 53
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Skibsby-Højene IF
Skagen IK
U10 Drenge A2 (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 110
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF
Bagterp IF
U10 Drenge A2 (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 110
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Bagterp IF (1)
Bagterp IF (2)
U8 Drenge B (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 179
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Dronninglund IF
Hjallerup IF
U8 Drenge B (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 179
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:30
Bagterp IF (2)
Dronninglund IF
U8 Drenge B (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 179
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:30
Hjallerup IF
Bagterp IF (1)
U8 Drenge B (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 179
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:40
Skagen IK
Strandby-Elling-Nielstrup IF
U10 Drenge A2 (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 110
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:40
Bagterp IF
Skibsby-Højene IF
U10 Drenge A2 (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 110
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Bagterp IF
Hjørring AIK Frem
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Bagterp IF (2)
Flauenskjold IF
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Bagterp IF (1)
Try/Thorshøj B (2)
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 10
|